preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 116940
Ovaj mjesec: 2095
Danas: 84
Vijesti iz Garešnice
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NATJECANJA UČENIKA
Autor: Margareta Miloš, 25. 2. 2017.

     Naši su se učenici i ove školske godine natjecali na školskoj razini iz deset općeobrazovnih predmeta te u struci: turističko-hotelijerski komercijalisti, kuhari, stolari i frizeri. Zavidan broj učenika pozvan je na višu razinu natjecanja.

     Čestitamo svima na dosad ostvarenim rezultatima te želimo puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

Detaljnije informacije pročitajte klikom na OPŠIRNIJE.


        Ostvarivši zapažene rezultate, najbolji su pozvani na županijsku razinu natjecanja:

1. Lidrano - Nika Kozmač, I.G, Slađana Rajčević, III.G i Mirna Mandić, IV.G,

2. Geografija - David Raić, I.G, Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

3. Informatika - Tomislav Marenić, I.G,

4. Engleski jezik - Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

5. Fizika - David Raić, I.G i Vjekoslav Bambir, I.G,

6. Hrvatski jezik - Vjekoslav Bambir, I.G, Ivana Sertić, II.G i Sara Hinić, III.G,

7. Povijest - Ivan Havliček, I.G, Jakov Marenić, II.G i Barbara Havliček, III.G,

8. Kemija - Luka Baretić, I.G i Korina Vrban, I.G,

9. Vjeronauk - Ana Bambir, III.G, Barbara Puhović, III.G, Ella Začkaj, III.G i             Lucija-Ana Rajčević, III.H

 

Školsko-sportsko društvo "Sokol":

Mali nogomet - djevojke

Kros - mladići i djevojke

Atletika - mladići i djevojke

 

Gastro 2017. - Međužupanijsko natjecanje učenika u ugostiteljskim programima:

Anamarija Faletar, IV.H, Tena Finzir, IV.H, Mateo Savković, III.KN, Matea Vuksanović, III.K i Elizabeta Sabo, II.K

 

Međužupanijisko natjecanje učenika frizera: Irena Kulhavi, III.F i Marija Stjepanek, III.F

 

Državno natjecanje učenika stolara: Ivan Bačeković, III.D





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju