Ovaj mjesec: 1362
Danas: 77
SPORTSKI USPJESI NAŠIH UČENIKA
Autor: Margareta Miloš, 2. 4. 2014.

Naši su sportaši ponovo oduševili izvrsnim rezultatima. Ivona Šimun osvojila je srebro na otvorenom prvenstvu Slovačke u kyokushin karateu, Mia Belak srebro i broncu na međunarodnom natjecanju mažoretkinja, a Filip Vujić vratio se s prvenstva Hrvatske sa zlatnom medaljom.

Čestitamo!!!

Detaljnije informacije i fotografije s natjecanja pročitajte pod opširnije.

Učenica I. razreda gimnazije Ivona Šimun, 22. ožujka 2014. natjecala se u Slovačkoj u mjestu Okolčine na Ostrove na SLOVAKIA OPEN - II Mayor CUP-u u kyokushin karateu. Sudjelovalo je  oko 160 natjecatelja i natjecateljica iz Slovačke, Mađarske, Bugarske, Rumunjske, Litve i Hrvatske,  podjeljenih u težinske kategorije po 4 natjecatelja. Borili  su se sistemom svaki sa svakim. Ivona je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju u mješovitoj kategoriji kadetkinja i juniorki te poseban pehar za najbolji borbeni duh.

Učenica III. razreda turističko-hotelijerskih komercijalista Mia Belak, na međunarodnom natjecanju mažoretkinja "Arena Majorettes Fest" održanom 29. ožujka 2014. godine u Arena Centru u Zagrebu, osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji solo nastupa s dva štapa za seniore te treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji trio pom-pon za seniore (Belak - Bukač - Kožar).

Prvenstvo Hrvatske u savate boksu održano je 29. ožujka 2014. godine u Zaboku. Nastupilo je više od 70 natjecatelja iz svih hrvatskih klubova. Filip Vujić, učenik III. razreda gimnazije, osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji do 80 kilograma te je proglašen najboljim juniorom Prvenstva.