Ukratko o našoj školi

Obrazovni programi

Vijesti iz Doma

« Studeni 2021 »

OBAVIJEST - C MODEL 8.11. - 12.11.
Autor: Ivan Biro, 8. 11. 2021.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

odlukom Stožera CZ BBŽ nastava se u svim srednjim školama kojima je osnivač Bjelovarsko-bilogorska županija zbog loše epidemiološke situacije u tjednu od 8. studenoga do 12. studenoga 2021. godine odvija kao nastava na daljinu, odnosno prema Modelu C.

U petak 12. studenoga 2021. godine će Stožer ponovno razmotriti aktualnu epidemiološku situaciju i donijeti odluku o načinu odvijanja nastave u sljedećem tjednu od 15. studenoga 2021. godine.

Pratite službenu web stranicu škole na kojoj ćemo objaviti sve novosti.

Ukoliko je nekome od učenika poteban tablet i/ili SIM kartica s uključenim internetskim prometom u svrhu praćenja nastave na daljinu, molimo kontaktirajte razrednike razrednog odjela kojeg pohađa Vaše dijete.

S poštovanjem,

Robert Kelečić, dipl. oec.
Ravnatelj  SŠ "August Šenoa" Garešnica

Priloženi dokumenti: