« Studeni 2019 »

OSKAR ZNANJA 2016.
Autor: Margareta Miloš, 17. 6. 2016.

Sretni smo i ponosni što su naši učenici stolari izradom postolja, koje su učenici iz Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec sjajno nadogradili, pridonijeli ovom važnom događaju.

Jučer su državni prvaci na natjecanjima u znanju i učenici koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu primili svoje Oskare znanja, a danas će ih, u atriju palače Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, primiti učenici i studenti glazbenih i plesnih škola i muzičkih akademija koji su osvojili prve nagrade i prva mjesta na državnim natjecanjima glazbe i plesa.

Čestitamo svim dobitnicima!!!

Fotografije pogledajte na Facebooku: Sš August Šenoa Garešnica