« Studeni 2019 »

VOLONTERSKA SRIJEDA
Autor: Margareta Miloš, 14. 12. 2016.

Odrađena je posljednja "Volonterska srijeda" s kojom smo se pridružili predbožićnoj akciji Udruge „Jak kao Jakov“ - "Anđeli – lepet krila". Izradili smo hrpu ukrasa i podijelili radost darivanja sebe za drugoga.

Sada nam smo preostaje pozvati Vas u nedjelju, 18. prosinca 2016., na naš štand na Trg hrvatskih branitelja od 15.00 do 18.00 sati.

Prikupljena sredstva bit će uplaćena za štićenike Udruge i proslijeđena djeci koja će i ovaj Božić provesti u hladnim bolesničkim sobama Dječje hematologije i onkologije KBC-a Rebro, umjesto u toplini svoga doma.

HVALA našoj Heleni na inicijativi i svima koji ste se odazvali!

Fotografije pogledajte na Facebooku: Sš August Šenoa Garešnica