« Studeni 2019 »

DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA
Autor: Margareta Miloš, 18. 11. 2017.

„Zapamtite,
heroji nisu umrli, to je samo zabluda
oni žive vječno u gradu palih anđela
i bit će tu opet s nama ako zatreba
upalite svijeću,

ne ponovilo se nikada!“

Zahvaljujući izvrsnim rezultatima na natjecanju u poznavanja povijesti nastanka neovisne hrvatske države (1989. - 1998.) i Domovinskog rata (1990. - 1996.) pod motom: „Znajući prošlost – u sigurniju budućnost“, učenici drugog razreda opće gimnazije jučer su bili na prijemu kod župana, a danas su zajedno s drugim razredom frizera i instalatera grijanja i klimatizacije te predstavnicima ostalih drugih razreda naše škole otputovali u GRAD HEROJ VUKOVAR.

Uz postavljanje izložbe na prvom katu škole, pridružili smo se i akciji „I U MOJOJ ŠKOLI VUKOVAR SVIJETLI“.

Fotografije pogledajte na školskom Facebooku: SŠ August Šenoa Garešnica