« Studeni 2019 »

PRVA OVOGODIŠNJA ŽUPANIJSKA POBJEDNICA
Autor: Margareta Miloš, 22. 2. 2018.

Prva ovogodišnja županijska pobjednica je Iva Džonlić, učenica drugog razreda opće gimnazije, koja se na županijskoj razini natjecala iz latinskog jezika.

Ovaj Ivin uspjeh ući će u školske anale po tome što je ona prva učenica iz naše gimnazije koja je sudjelovala na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika. Time je njezino prvo mjesto još značajnije i vrjednije.

Od srca čestitamo Ivi i njezinom mentoru profesoru Dariju Ozimecu!