« Studeni 2019 »

SJAJNE VIJESTI SA ŽUPANIJSKIH NATJECANJA
Autor: Margareta Miloš, 13. 3. 2018.

Na dosad održanim županijskim natjecanjima naši su učenici ostvarili izvrsne rezultate. Na Natjecanju iz hrvatskog jezika Rafael Kovač, I.G, osvojio je 1. mjesto. Na Natjecanju iz povijesti Barbara Havliček, IV.G, je osvojila 1. mjesto, Iva Džonlić, II.G, 2. mjesto, a Matej Turić, I.G, 3. mjesto. Na Natjecanju iz biologije Iva Džonlić, II.G, osvojila je 1. mjesto, a iz geografije 2. mjesto. Na Natjecanju iz informatike Tomislav Marenić, II.G, osvojio je 2. mjesto. Osim toga, naša ekipa sudjelovala je na Vjeronaučnoj olimpijadi i osvojila 5. mjesto.

Čestitamo svim sudionicima natjecanja i njihovim mentorima na uloženom vremenu i trudu, posebno našim pobjednicima koji su nas učinili izuzetno ponosnima!