« Studeni 2019 »

REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA DRŽAVNIM NATJECANJIMA
Autor: Margareta Miloš, 2. 5. 2018.

Na XIX. državnom Natjecanju iz povijesti, održanom u Makarskoj od 25. – 27. travnja, Barbara Havliček učenica IV. razreda opće gimnazije osvojila je 12. mjesto.

Na XVIII. državnom natjecanju učenika iz Obrazovnog sektora šumarstvo, prerada i obrada drva održanom 26. i 27. travnja 2018. u Vinkovcima, u natjecateljskoj disciplini stolar učenik III. razreda stolara Ivan Bošnjak osvojio je 7. mjesto. Njegov razredni kolega Karlo Peharda sudjelovao je na Državnoj smotri radova učenika drvodjeljskih zanimanja, koja nije imala natjecateljski karakter, s uratkom Mala besplatna knjižnica.

Čestitamo Barbari, Ivanu i Karlu te njihovim mentorima Tomislavu Baieru i Goranu Krušiću!