« Prosinac 2019 »

Ukupno: 190018
OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA
Autor: Margareta Miloš, 20. 11. 2019.

Poštovani učenici i roditelji,
štrajk se nastavlja, a za četvrtak 21. studenoga 2019. je najavljeno održavanje praktične nastave za 2. razred kuhara i 2. razred konobara u školskom ugostiteljskom praktikumu.
   Učenički dom, koji je u sastavu Škole, zbog važnosti poslova i sigurnosti učenika smještenih u Domu, radi po uobičajenom rasporedu. Učenicima smještenim u Domu, ukoliko nemaju nastavu, preporuča se da odrade, odnosno realiziraju program vanjske prakse, odnosno praktične nastave kod poslodavca.
     Za sve daljnje informacije pratite naše web stranice. Upite u vezi najavljenog štrajka možete poslati na ssasenoa@ss-asenoa.hr ili ivanka.opalicki@skole.hr te na kontakt broj 098/430-531.