« Travanj 2020 »

Ukupno: 206969
OBAVIJEST UČENICIMA
Autor: Margareta Miloš, 16. 3. 2020.

Poštovani učenici,

molimo Vas da se svi koji to još nisu učinili, slijedom uputa priloženih OVDJE, odnosno pod OPŠIRNIJE, prijavite na Office 365 za škole i Microsoft Teams kako bi mogli pristupiti virtualnim učionicama. Nakon što ste se bar jednom prijavili u sustav, razrednici će vas moći dodati u virtualni razred.

Nakon toga moći ćete pristupiti u svoje virtualne učionice klikom na poveznicu pored svog razreda koja se nalazi na popisu u tablici:

1.D

4.G

4.H

POVEZNICA

U slučaju bilo kakvih poteškoća, molimo javite se svojem razredniku ili razrednici.

Priloženi dokumenti:
Microsoft-Teams-ucenici-upute.pdf (775.03 KB)