preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 122961
Ovaj mjesec: 1703
Danas: 69
Školska godina 2012./2013.

Postignuća učenika

 

Županijska natjecanja i smotre

Matematika: Ivana Đuričić, II.G – 1. mjesto
  Josip Turić, I.G – 2. mjesto
  Marina Horvat, I.G – 4. mjesto
   
  Mentorica: Marija Turić
   
   
Informatika: Dominik  Ostroški, III.G – 1. mjesto
   
  Mentor: Ivan Biro
   
   
LiDraNo 2013.: Antonela Bosilj, I.G - literarni uradak predložen za Državnu smotru
   
  Mentor: Zvonko Farago
   
   
Povijest : Luka Slivar, I.G – 1. mjesto
  Petar Havliček, II.G – 1. mjesto
  Hana Fiala, IV.G – 1. mjesto
   
  Mentorica: Milka Prodanić
   
   
Logika: Dominik Ostroški, III.G – 1. mjesto
  Dajana Ravlija, IV.G – 3. mjesto            
   
  Mentor: Goran Lojkić
   
   
Filozofija: Anamaria Macanović, IV.G – 3. mjesto
   
  Mentorica: Jerka Pedisić
   
   
Biologija: Marko Lagančić, III.G – 1. mjesto
  Marina Horvat, I.G – 2. mjesto
   
  Samostalni istraživački rad: „Utjecaj inhalata za „snifanje“ na kulturu praživotinja i kulturu pivskog kvasca“ - Josipa Čabraja i Silvija Mrkonja – II.G, predložen za Državno natjecanje
   
  Mentorica: Đurđa Đurđević
   
   
Engleski jezik: Marko Šplichal, II.G – 2. mjesto
   
  Mentorica: Martina Terranova
   
   
Geografija: Alen Polović, II.G – 3. mjesto
  Lucija Bajević, III.G – 2. mjesto
  Daria Divjak, IV.G – 6. mjesto
   
  Mentor: Ivan Tomljenović
   
   
ŠŠD „Sokol“: Županijsko natjecanje u krosu za djevojke – 1. mjesto
  Josipa Štavalj – II.G, Josipa Sušilović – III.G, Daria Divjak – IV.G, Samanta Kovačević – IV.G

 

  Mentor: Ivica Golubić
   
   

Međužupanijska natjecanja

   
Međužupanijska vjeronaučna olimpijada:
  Ivana Klarić, I.G, Anita Bambir, II.H, Josipa Čabraja, II.G, Magdalena Batinić, II.G – 2. mjesto
   
  Mentorica: Adriana Miroslavić Komugović
   
   
Frizeri: Ana Marija Mijota, III.F - 4. mjesto
   
  Mentorica: Marijana Kožar
   
   
GASTRO 2013: Priprema hladnog slanog izloška: Monika Sandrin, III.K - 4. mjesto
   
  Mentorica: Đurđa Lauš
   
   
Poslovanje recepcije hotela: Matija Mikuleta, IV.H - 4. mjesto
   
  Mentor:  Silvije Kramarić
   
   
Posluživanje menu-a: Martina Matošević, IV.H - 6. Mjesto
   
  Mentor: Ivan Pavlek
   
   
Pripremanje menu-a: Stephani Mlinarić, IV.H - 7. Mjesto
   
  Mentor: Dominik Ptičar
   
   

Poluzavršnica Državnog prvenstva

   
ŠŠD „Sokol“: Poluzavršno natjecanje Državnog  prvenstva  skupine „ Centar“ u krosu za osnovne i  srednje škole – djevojke - 1. mjesto
  Josipa Štavalj – II.G, Josipa Sušilović – III.G, Daria Divjak – IV.G, Samanta Kovačević – IV.G
   
  Mentor: Ivica Golubić
   
   
Državna natjecanja  
   
Povijest: Hana Fiala, IV.G - 1. mjesto
  Petar Havliček, II.G - 2. mjesto
  Luka Slivar, I.G - 6. mjesto
   
  Mentorica: Milka Prodanić
   
   
Biologija: Marko Lagančić, III.G - 1. mjesto
   
  Samostalni istraživački rad: „Utjecaj inhalata za „snifanje“ na kulturu praživotinja i kulturu pivskog kvasca“ - Josipa Čabraja i Silvija Mrkonja, II.G – 8. mjesto
   
  Mentorica: Đurđa Đurđević
   
   
Natjecanje učenika srednjih škola za najkreativnijeg stolara - Ambienta 2012.: Antun Berišić, III.D - 3. mjesto
   
  Mentor: Goran Krušić
   
   
ŠŠD „Sokol“: Državno  prvenstvo  školskih sportskih društava 2012./2013. - srednje škole / kros - djevojke - 4. mjesto
  Josipa Štavalj – II.G
  Josipa Sušilović – III.G
  Daria Divjak – IV.G
  Samanta Kovačević – IV.G
   
  Mentor: Ivica Golubić
   
   
Logika: Dominik Ostroški, III.G - 11. mjesto
   
  Mentor: Goran Lojkić
   

                                     

preskoči na navigaciju