preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 122961
Ovaj mjesec: 1703
Danas: 69
Školska godina 2013./2014.

Postignuća učenika

U školskoj godini 2013./2014. učenici su se natjecali u petnaest kategorija.

To su: Lidrano, matematika, informatika, engleski jezik, njemački jezik, vjeronauk, povijest, geografija, fizika, hrvatski jezik, logika, biologija, Gastro - za ugostiteljska usmjerenja, natjecanje u zanimanju stolar i sport.

Županijska natjecanja i smotre

Matematika: Ivana Đuričić, III.G – 1. mjesto
  Josip Turić, II.G – 2. mjesto
   
  Mentorica: Marija Turić
   
   
Informatika: Dominik  Ostroški, IV.G – 2. mjesto
   
  Mentor: Ivan Biro
   
   
LiDraNo 2014.: Mirna Mandić, I.G - samostalni novinarski uradak predložen za Državnu smotru
   
  Mentorica: Ankica Kermeci
   
   
Povijest : Luka Slivar, II.G – 1. mjesto
  Petar Havliček, III.G – 1. mjesto
   
  Mentorica: Milka Prodanić
   
   
Logika: Dominik Ostroški, IV.G – 1. mjesto
   
  Mentor: Goran Lojkić
   
   
Hrvatski jezik: Sara Buhin, I.G – 3. mjesto
  Tomislav Bajan, IV.G - 3. mjesto
   
  Mentorice: Ankica Kermeci i Nataša Štandar
   
   
Biologija: Marina Horvat, II.G – 1. mjesto
  Patrik Đuranić, III.G – 3. mjesto
  Marko Lagančić, IV.G - 2. mjesto
   
  Samostalni istraživački rad: „Utjecaj kave s kofeinom i bez kofeina na katalazu iz pivskog kvasca" Josip Turić i Božidar Turić, II.G predložen za Državno natjecanje
   
  Mentorica: Đurđa Đurđević
   
   
Engleski jezik: Sara Klobučar, II.H – 3. mjesto
   
  Mentorica: Martina Terranova
   
   
Njemački jezik Lucija Šiprak, III.G - 1. mjesto
  Martina Kolarić, III.H - 2. mjesto
   
  Mentori: Marija Prekrat i Vedran Matanić
   
   
Geografija: Josip Turić, II.G – 1. mjesto
  Petar Batinić, II.G – 2. mjesto
  Ivan Mihalić, III.G – 1. mjesto
  Lucija Bajević, IV.G – 2. mjesto
   
  Mentorica: Sanja Plažanin
   
   
ŠŠD „Sokol“ Kros - djevojke - 3. mjesto
  Atletika - djevojke - 3. mjesto
   
  Mentor: Ivica Golubić
   
  Stolni tenis - djevojke - 2. mjesto
  Rukomet - djevojke - 3. mjesto
   
  Mentor: Jozo Sušilović
   
   

Međužupanijska natjecanja

   
Međužupanijska vjeronaučna olimpijada:
  Ivana Klarić, II.G, Anita Bambir, III.H, Josipa Čabraja, III.G, Magdalena Batinić, III.G – 1. mjesto
   
  Mentorica: Adriana Miroslavić Komugović
   
   
Frizeri: Sabina Lilovac, III.F - 4. mjesto
   
  Mentorica: Marijana Žvan
   
   
GASTRO 2014: Priprema hladnog slanog izloška: Kristijana Slunjski, III.K - 4. mjesto
   
  Mentorica: Danijela Crnjak Andri
   
  Priprema hladnog slanog izloška: Maja Benko, III.K - 8. mjesto
   
  Mentor: Dominik Ptičar
   
   
  Priprema barskih mješavina: Ivan Nebojan, III.KN - 9. mjesto
   
  Mentor:  Hrvoje Milinković
   
   
  Posluživanje menu-a: Martin Vrtarić, III.KN - 12. mjesto
   
  Mentor: Ivan Pavlek
   
   

Susret učeničkih domova sjeverozapadne Hrvatske, Domijada 2014.

Stolni tenis - djevojke - 1. mjesto
   
  Voditeljica: Kornelija Lekić
   
   
  Modni dizajn - 1. mjesto
   
  Voditeljica: Irena Brleković
   
   
   
Državna natjecanja  
   
Povijest: Luka Slivar, II.G - 8. mjesto
  Petar Havliček, III.G - 1. mjesto
   
  Mentorica: Milka Prodanić
   
   
Vjeronauk: Ivana Klarić, II.G, Anita Bambir, III.H, Josipa Čabraja, III.G, Magdalena Batinić, III.G – 13. mjesto
   
  Mentorica: Adriana Miroslavić Komugović
   
   
Stolari: Ilija Klarić, III.D - 5. mjesto
   
  Mentor: Goran Krušić
   
   
Logika: Dominik Ostroški, IV.G - 22. mjesto
   
  Mentor: Goran Lojkić
   
   
Domijada 2014. Stolni tenis - djevojke - 2. mjesto
   
  Voditeljica: Kornelija Lekić

 

preskoči na navigaciju