« Siječanj 2020 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Postignuća učenika
Županijska natjecanja
Matematika: Ivana Đuričić, IV.G – 1. mjesto
Josip Turić, III.G – 3. mjesto
Mentorica: Marija Turić
Povijest: Barbara Havliček, I.G - 1. mjesto
Luka Slivar, III.G – 1. mjesto
Petar Havliček, IV.G – 1. mjesto
Mentorica: Milka Prodanić
Filozofija: Emilia Fiala, IV.G – 1. mjesto
Mentor: Goran Lojkić
ŠŠD „Sokol“: Kros - djevojke - 1. mjesto
Stolni tenis - djevojke - 2. mjesto
Rukomet - djevojke - 3. mjesto
Atletika - djevojke - 3. mjesto
Mentori: Ivica Golubić i Jozo Sušilović
Natječaj za likovne, literarne i video/foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta, te djece i mladih sa posebnim potrebama DUZS na županijskoj razini za školsku 2014./2015. godinu na temu katastrofa i snaga zaštite i spašavanja u kategoriji foto radova učenika srednjih škola – IV.H, Josipa Kelava
Mentorica: Majana Štor
Engleski jezik: Marko Šplichal, IV.G - 2. mjesto
Mentorica: Martina Terranova
Geografija: Sara Hinić, I.G - 2. mjesto
Josip Turić, III.G - 2. mjesto
Alen Polović, IV.G - 3. mjesto
Mentorica: Vesna Androić Hanžić
Kemija: Mihael Devčić, I.G - 2. mjesto
Mentorica: Đurđica Starčević
Logika: Eva Marija Banaj, III.G – 3. mjesto
Mentor: Goran Lojkić
Vjeronauk: Ekipno - 3. mjesto
Mentor: Matija Brlić
Međužupanijska natjecanja
Frizeri: Iva Drašner, III.F - 2. mjesto
Valentina Kadliček, III.F - 5. mjesto
Mentorica: Marijana Žvan
Redionalna Domijada: kategorija Skulptura - 1. mjesto
Filip Katušić, III.K
Mijo Radić, III.K
Voditeljica: Irena Brleković
Državna natjecanja
Povijest: Barbara Havliček, I.G - 5. mjesto
Luka Slivar, III.G – 7. mjesto
Petar Havliček, IV.G – 3. mjesto
Mentorica: Milka Prodanić
Filozofija: Emilia Fiala, IV.G – 13. mjesto
Mentor: Goran Lojkić
Frizeri: Iva Drašner, III.F - 2. mjesto
Mentorica: Marijana Žvan
Stolari: Josip Fezi, III.D - 3. mjesto
Mentor: Goran Krušić
ŠŠD „Sokol“: Kros - djevojke - 14. mjesto
Mentor: Ivica Golubić
Domijada 2015.: kategorija Skulptura - 1. mjesto
Filip Katušić, III.K
Mijo Radić, III.K
Voditeljica: Irena Brleković