preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login

QR code

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 157425
Ovaj mjesec: 1185
Danas: 19
Oglasna ploča
 

     Učenici su tijekom školske godine sudjelovali na školskim, županijskim, međužupanijskim i državnim susretima i natjecanjima. Natjecali su se u 13 područja.

Na školskoj se razini natjecalo 44 učenika iz: Hrvatskog jezika, Engleskog jezika, Njemačkog jezika, Biologije, Geografije, Informatike, Povijesti, Logike, Vjeronauka, LiDraNa, na Gastru, zatim učenici frizeri, stolari i ŠŠD.

Na međuopćinskoj, županijskoj i regionalnoj razini učenici su se natjecali u 11 područja dok je na državnu razinu upućena jedna učenica iz povijesti.

 

POSTIGNUĆA UČENIKA

 

Županijska natjecanja

Povijest:           Jakov Marenić, I.G - 2. mjesto

                         Barbara Havliček, II.G - 1. mjesto

                         Mentorica: Milka Prodanić

 

Engleski jezik:  Sara Klobučar, IV. H - 3. mjesto

                         Mentorica: Tamara Đenadija, prof.

 

Njemački jezik:  Karolina Tuđan, IV. H - 2. mjesto

                          Mentorica: Marija Prekrat, prof.

 

Geografija:        Jakov Marenić, I. G - 3. mjesto

                          Leon Kuserbanj, III. G - 3. mjesto

                          Mentorica: Vesna Androić Hanžić, prof.

 

Međužupanijska natjecanja

Vjeronauk:    Ela Začkaj, II.G

                     Ana Bambir, II.G

                     Barbara Puhović,

                     Lucija-Ana Rajčević, II. H 

                     Ekipno 3. mjesto

                     Mentorica: Adriana Miroslavić Komugović, dipl. kateheta

 

Frizeri:       Maja Zrinski, III.F - 3. mjesto

                  Tomislav Prugovečki, III.F - 9. mjesto

                  Mentorica: Marijana Žvan, majstor frizer

 

Gastro 2016.:  Posluživanje menija: Mateja Crkvenac, III.KN - 4. mjesto

                        Mentor: Ivan Pavlek, majstor natkonobar

 

                        Pripremanje barskih mješavina: Karlo Žanić, III.H - 5. mjesto

                        Mentor: Hrvoje Milinković, majstor natkonobar

 

                        Pripremanje menija: Ivan Starčević, IV.H - 12. mjesto         

                        Mentor: Dominik Ptičar, majstor kuhar  

 

Državna natjecanja

Povijest:    Barbara Havliček, II.G - 4. mjesto

                  Mentorica: Milka Prodanić, prof.

 

ŠŠD „Sokol“: Poluzavršnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava u kategoriji kros djevojke, 3. mjesto:

Nives Zebić, III.H

Lorena Sikaček, III.P

Suzana Pokorni, I.K

Dragana Popović, I.G

Mentor: Ivica Golubić, prof.

preskoči na navigaciju