Ovaj mjesec: 3743
Danas: 28
41. REGIONALNA DOMIJADA
Autor: Irena Brleković, 26. 4. 2016.

U subotu rano ujutro, 23. travnja 2016.g. otputovali smo na Regionalnu domijadu u Čakovec. Sudjelovali smo u području likovnog stvaralaštva te u sportskom dijelu natjecanja.

U kategoriji skulpture učenica Ivana Vukelić izradila je tehnikom kaširanja i oblikovanja Dragona: "Duxus Viserion" (našeg popularnog "Zmaju") i osvojila 3. mjesto. Voditeljica Irena Brleković

Učenica Anamaria Faletar natjecala se u kategoriji fotografije svojim radovima pod nazivom "Ljepota Aninog svijeta". Voditeljica Jarmila Finek

Oblikovanjem i ljepljenjem kartona za jaja, učenice Anamarija Radić i Đurđica Šimunić, natjecale su se u kategoriji rukotvorina i izložile svoj rad pod nazivom "Kutak za djevojke". Voditeljica Kornelija Lekić

U kategoriji dizajna učenice Dorotea Gavran, Manuela Kvaternik, Mihaela Peršić i Antonija Rebić šivanjem i ljepljenjen ručno izrađenih ukrasa oblikovale su haljine koje su nosile naše domske manekenke Marija, Dinka, Ružica i Ivana pod nazivom "Drugo lice stvari". Voditeljica Irena Brleković

Stolnotenisačice Tanja Krasniqi i Andreja Stepić osvojile su 2. mjesto i okitile se srebrnim medaljama. Voditeljica Zdenka Vranešević