Ukratko o našoj školi

Vijesti iz Doma

« Rujan 2021 »

DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
Autor: Margareta Miloš, 17. 3. 2021.

Na Državno natjecanje iz informatike plasirao se učenik četvrtog razreda opće gimnazije Daniel Rodić. Tako ćemo drugu godinu zaredom imati natjecatelja iz naše opće gimnazije na Državnom natjecanju iz informatike u kategoriji Osnove informatike. Natjecanje će se održati od 12. do 15. travnja 2021. godine.

Čestitamo Danielu i njegovom mentoru Ivanu Biri na ostvarenom rezultatu i želimo im puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju!