preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 122712
Ovaj mjesec: 1454
Danas: 10
Informacije - razrednici

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK

VRIJEME INFORMACIJA

I. G

Marija Prekrat

srijeda

----------

1. ponedjeljak u mj.

10.40 - 11.25

---------

15.00 - 15.45

II. G

Marija Turić

srijeda

----------

zadnja srijeda  u mj.

10.25 - 11.10

---------

18.15 - 19.00

III. G

Suzana Batinić

petak

----------

1. ponedjeljak u mj.

11.30 - 12.15

----------

17.30 - 18.15

IV. G

Vesna Androić Hanžić

četvrtak

----------

1. u mj.

10.40 - 11.25

----------

 

I. GT Mirela Zorić utorak 14.50 - 15.35

I. H

Kristina Krušić

srijeda

17.30 - 18.15

II. H

Jozo Sušilović

srijeda

----------

1.  u mj.

10.35 - 11.20

----------

 

III. H

Đurđica Starčević

četvrtak

----------

1. utorak u mj.

12.20 - 13.05

----------

14.50 - 15.35

IV. H

Ankica Kermeci

četvrtak

16.35 - 17.30

I. K

Adriana Miroslavić Komugović

ponedjeljak

----------

1. utorak u mj.

14.00 - 14.45

----------

17.30 - 18.15

II. K

Đurđa Lauš

ponedjeljak

----------

1. petak u mj.

14.50 - 15.35

----------

19.00

III. KD

Dominik Ptičar

četvrtak

14.50 - 15.35

I. F

Diana Marić

ponedjeljak

----------

1. utorak u mj.

12.20 - 13.05

----------

17.20 - 18.00

II. FS

Snježana Pavelić Zajec

četvrtak

14.00 - 14.45

III. F

Đurđica Salaj Leniček

utorak

14.50 - 15.35

I. KNS

Boris Weisser

utorak

----------

1.  petak u mj.

12.20 - 13.05

----------

15.10 - 15.50

II. KN

Silvije Kramarić

ponedjeljak

----------

četvrtak

12.15 - 13.05

----------

15.50 - 16.30

III. KNP

 Martina Lebinac Božo

utorak

14.00 - 14.45

I. DP

Nikola Pleša

četvrtak

15.50-16.35

II. DP

Ivan Biro

četvrtak

17.30 - 18.15

preskoči na navigaciju