preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 116907
Ovaj mjesec: 2062
Danas: 51
Vijesti iz Garešnice
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Informacije - nastavnici
Ivan Biro / datum: 11. 10. 2013. 13:41

Red.br.

 Prezime i ime nastavnika

 Dan u tjednu

 Vrijeme informacija

1.

 Androić Hanžić, Vesna

 petak

10.40 - 11.25

2.  Baier, Tomislav  srijeda 9.40 - 11.25

3.

 Batinić, Suzana

 petak

9.40 - 10.25

4.

 Biro, Ivan

 srijeda

11.30 - 12.15

5.

 Bratković Mađeruh, Zlata

 petak

9.40 - 10.25

6.  Cegledi, Nives  ponedjeljak 10.40 - 11.25

7.

 Crnjak Andri, Danijela

 utorak

10.40 - 11.25

8.

 Despot, Nada

 srijeda

14.00 - 14.45

9.  Doležal, Jan  četvrtak 14.50 - 15.35
10.  Đenadija, Tamara  srijeda 9.40 - 10.25

11.

 Golubić, Ivica

 četvrtak

9.40 - 10.25

12.

 Hajnal, Jadranka

 srijeda

13.00 - 14.00

13.

 Jelčić, Dubravka

 utorak

13.00 - 14.00

14.  Kasaš, Nikša  četvrtak 12.20 - 13.05

15.

 Kelečić, Robert

 utorak

11.25 - 12.00

16.

 Kermeci, Ankica

 utorak

16.40 - 17.25

17.

 Klobučar, Andreja

 petak

9.40 - 10.25

18.  Koić, Maja  srijeda 12.20 - 13.05
19.  Kopriva, Dalibor  četvrtak 15.50 - 16.35

20.

 Kovačević, Darko

 ponedjeljak

14.00 - 15.00

21.

 Kramarić, Silvije

 četvrtak

12.15 - 13.05

22.

 Krušić, Goran

 srijeda

15.50 - 16.35

23.

 Lauš, Đurđa

 ponedjeljak

12.20 - 13.05

24.

 Lebinac, Martina

 četvrtak 15.50 - 16.35
25.  Marić, Diana

 petak

18.10 - 19.00

26.

 Matanić, Vedran

 srijeda

10.40 - 11.25

27.

 Milinković, Hrvoje

 ponedjeljak

14.50-15.35

28.

 Miroslavić Komugović, Adriana

 ponedjeljak

14.50 - 15.35

29.

 Opalički, Ivan

 utorak

13.10 - 14.00

30.

 Ozimec, Dario

 ponedjeljak

11.30 - 12.15

31.

 Pavelić Zajec, Snježana

 četvrtak

15.50 - 16.35

32.

 Pavlek, Ivan

 ponedjeljak

15.50 - 16.35

33.  Pejić Popović, Maja  ponedjeljak 14.00 - 14.45

34.

 Pleša, Nikola

 srijeda

14.00 - 14.45

35.

 Prekrat, Marija

 srijeda

12.15 - 13.00

36.

 Prodanić, Milka

 ponedjeljak

9.40 - 10.25

37.

 Ptičar, Dominik

 ponedjeljak

13.10 - 13.55

38.  Roth, Ana  četvrtak 14.00 - 15.00
39.  Severović, Antonija  utorak 13.10 - 13.50

40.

 Starčević, Đurđica

 petak

12.20 - 13.05

41.

 Sušilović, Jozo

 ponedjeljak

9.40 - 10.25

42.

 Štandar, Nataša

 utorak

11.30 - 12.15

43.

 Štor, Majana

 utorak

15.35 - 15.50

44.

 Turić, Marija

 srijeda

 9.40 - 10.25

45.

 Vidak, Kristina

 četvrtak 16.40 - 17.25

46.

 Weisser, Boris

 utorak

13.10 - 13.55

47.

 Žvan, Marijana

 srijeda

12.15 - 13.00


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju