preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login

QR code

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 157356
Ovaj mjesec: 1116
Danas: 6
Oglasna ploča
Nastava
Organizacija nastave
Ivan Biro Margareta Miloš / datum: 13. 10. 2017. 12:24

     Početak i završetak nastavne godine, trajanje polugodišta te odmori učenika utvrđeni su Odlukom o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2018./2019. od 10. svibnja 2018. godine.

KALENDAR  ŠKOLSKE   GODINE 2017./2018.

 

POČETAK

KRAJ

NASTAVNA GODINA

3. 9. 2018.

14. 6. 2019.

22. 5. 2019. (završni razredi)

1. OBRAZOVNO RAZDOBLJE

3. 9. 2018.

21. 12. 2019.

2. OBRAZOVNO RAZDOBLJE

14. 1. 2019.

14.6.2019.

22. 5. 2019. (završni razredi)

ZIMSKI ODMOR UČENIKA

24. 12. 2018.

11. 1. 2019.

PROLJETNI ODMOR UČENIKA

18. 4. 2019.

26. 4. 2019.

LJETNI ODMOR UČENIKA

17. 6. 2019.

početak nastavne godine

2019./2020.

 

DRŽAVNI  PRAZNICI  I BLAGDANI  U ŠKOLSKOJ  GODINI  2017./2018.

DATUM

BLAGDAN/PRAZNIK

8.10. 2018.

Dan neovisnosti

1. 11. 2018.

Svi Sveti

25. 12. 2018.

Božić

26. 12. 2018.

Sveti Stjepan

1. 1. 2019.

Nova Godina

6. 1. 2019.

Sveta tri kralja

21. 4. 2019.

Uskrs

22. 4. 2019.

Uskrsni ponedjeljak

1. 5. 2019.

Praznik rada

20. 6. 2019.

Tijelovo

22. 6. 2019.

Dan antifašističke borbe

25. 6. 2019.

Dan državnosti

5. 8. 2019.

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

15. 8. 2019.

Velika Gospa

 

RASPORED NASTAVE

Nastava se izvodi u dvije smjene:

-  prijepodnevna smjena od 8:00 do 13:05 sati,

- poslijepodnevna smjena od 14:00 do 19:05 sati,  po utvrđenom rasporedu  

   zvonjenja.

Nastavni sat

početak-završetak

Smjena

0.

7.10 - 7.55

 

 

 

prijepodnevna

1.

8.00 - 8.45

2.

8.50 - 9.35

3.

9.40 - 10.25

4.

10.40 - 11.25

5.

11.30 - 12.15

6.

12.20 - 13.05

7 .

13.10 - 13.55

0.

13.10 - 13.55

 

 

 

poslijepodnevna

1.

14.00 - 14.45

2.

14.50 - 15.35

3.

15.50 - 16.35

4.

16.40 - 17.25

5.

17.30 - 18.15

6.

18.20 - 19.05

 

RAZREDNIŠTVO I RASPORED RAZREDNIH ODJELA PO SMJENAMA I  UČIONICAMA

Raz. odjel

Razrednik

Učionica

Smjena

I. G

Vesna Andrić Hanžić

10

prijepodne

II. G

Marija Prekrat

7

prijepodne

III. G

Marija  Turić

9

prijepodne

IV. G

Suzana Batinić

6

prijepodne

I. H

Martina Lebinac Božo

1

prijepodne

II. H

Nataša Štandar

2

prijepodne

III. H

Andreja Klobučar

3

prijepodne

IV.H

Đurđica Starčević

4

prijepodne

I.GT

Tara Vozdecki

11

prijepodne

 II. GT

Ivan Torčić

12  prijepodne

I. F

Maja Vuga

8

poslijepodne

II. F

Đurđica Salaj Leniček

7

poslijepodne

III.FS

Snježana Pavelić Zajec

6

poslijepodne

I.KnSD

Marina Miletić

5

poslijepodne

II. KnS

Boris Weisser

10

poslijepodne

III.Kn

Silvije Kramarić

11

poslijepodne

I. K

Dominik Ptičar

4

poslijepodne

II.K

Adriana Miroslavić Komugović

3

poslijepodne

III. K

Đurđa Lauš

2

poslijepodne

 I. P

Diana Schmidt

1 poslijepodne

II. DP

Nikola Pleša

12

poslijepodne

III.DP

Ivan Biro / Goran Krušić

1 / 9

poslijepodne


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju