preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 145794
Ovaj mjesec: 1637
Danas: 34
Oglasna ploča
Nastava
Organizacija nastave
Ivan Biro Margareta Miloš / datum: 13. 10. 2017. 12:24

     Početak i završetak nastavne godine, trajanje polugodišta te odmori učenika utvrđeni su Odlukom o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2017./2018. od 14. travnja 2017. godine.

KALENDAR  ŠKOLSKE   GODINE 2017./2018.

 

POČETAK

KRAJ

NASTAVNA GODINA

4. 9. 2017.

15. 6.2018.

22. 5. 2018. (završni razredi)

1. OBRAZOVNO RAZDOBLJE

4. 9. 2017.

23. 12. 2017.

2. OBRAZOVNO RAZDOBLJE

15. 1. 2018.

15. 6.2018.

22. 5. 2018. (završni razredi)

ZIMSKI ODMOR UČENIKA

27. 12. 2017.

12. 1. 2018.

PROLJETNI ODMOR UČENIKA

29. 3. 2018.

6. 4. 2018.

LJETNI ODMOR UČENIKA

18. 6. 2018.

početak nastavne godine

2018./2019.

 

DRŽAVNI  PRAZNICI  I BLAGDANI  U ŠKOLSKOJ  GODINI  2017./2018.

DATUM

BLAGDAN/PRAZNIK

8.10. 2017.

Dan neovisnosti

1. 11. 2017.

Svi Sveti

25. 12. 2017.

Božić

26. 12. 2017.

Sveti Stjepan

1. 1. 2018.

Nova Godina

6. 1. 2018.

Sveta tri kralja

1. 4. 2018.

Uskrs

2. 4. 2018.

Uskrsni ponedjeljak

1. 5. 2018.

Praznik rada

31. 5. 2018.

Tijelovo

22. 6. 2018.

Dan antifašističke borbe

25. 6. 2018.

Dan državnosti

5. 8. 2018.

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

15. 8. 2018.

Velika Gospa

 

RASPORED NASTAVE

Nastava se izvodi u dvije smjene:

-  prijepodnevna smjena od 8:00 do 13:05 sati,

- poslijepodnevna smjena od 14:00 do 19:05 sati,  po utvrđenom rasporedu  

   zvonjenja.

Nastavni sat

početak-završetak

Smjena

0.

7.10 - 7.55

 

 

 

prijepodnevna

1.

8.00 - 8.45

2.

8.50 - 9.35

3.

9.40 - 10.25

4.

10.40 - 11.25

5.

11.30 - 12.15

6.

12.20 - 13.05

7 .

13.10 - 13.55

0.

13.10 - 13.55

 

 

 

poslijepodnevna

1.

14.00 - 14.45

2.

14.50 - 15.35

3.

15.50 - 16.35

4.

16.40 - 17.25

5.

17.30 - 18.15

6.

18.20 - 19.05

 

RAZREDNIŠTVO I RASPORED RAZREDNIH ODJELA PO SMJENAMA I  UČIONICAMA

Raz. odjel

Razrednik

Učionica

Smjena

I. G

Marija Prekrat

7

prijepodne

II. G

Marija  Turić

5

prijepodne

III. G

Suzana Batinić

6

prijepodne

IV. G

Vesna Andrić Hanžić

10

prijepodne

I. H

Kristina Krušić

2

prijepodne

II. H

Jozo Sušilović

3

prijepodne

III. H

Đurđica Starčević

4

prijepodne

IV.H

Ankica Kermeci

1

prijepodne

I.GT

Marina Miletić

12

prijepodne

I. F

Diana Marić

11

poslijepodne

II. FS

Snježana Pavelić Zajec

8

poslijepodne

III.F

Đurđica Salaj Leniček

7

poslijepodne

I.KnS

Boris Weisser

1

poslijepodne

II. Kn

Silvije Kramarić

12

poslijepodne

III.KnP

Martina Lebinac Božo

3

poslijepodne

I. K

Adriana Miroslavić Komugović

10

poslijepodne

II.K

Đurđa Lauš

5

poslijepodne

III. KD

Dominik Ptičar

4

poslijepodne

I. DP

Nikola Pleša

2

poslijepodne

II.DP

Ivan Biro

6

poslijepodne


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju