Ukratko o našoj školi

Vijesti iz Doma

« Rujan 2021 »

UPISI 2021./2022.

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

Nalazite se pred prvom važnom odlukom u životu.
        Kamo dalje?

Odgovor potražite klikom na fotografiju ispod!

Pogledajte prezentaciju svih naših devet programa/zanimanja!

Još je Konfucije, starokineski učitelj, upućivao: "Odaberi zanimanje koje voliš i nećeš za života morati raditi ni jednoga dana."
     Želje i mogućnosti u vašoj životnoj dobi često su u raskoraku, stoga smo za vas izložili niz informacija o našoj Školi.
    Što sve možete upisati?
    Koliko godina traje školovanje i je li u skladu s vašim sklonostima i namjerama?
    Koje su prednosti školovanja baš u našoj Školi i korištenja smještaja u Učeničkom domu?
    Kako odabrati "pravi" program/zanimanje?
    Želite li nastaviti školovanje, doprinijeti ostvarenju strateškog cilja RH, povećati broj obrazovanog i visokoobrazovanog stanovništva, a niste još sigurni što biste voljeli raditi?
    Najveće mogućnosti izbora i pripremljenosti za nastavak školovanja dobit ćete u gimnazijskom programu.
    U četverogodišnjim i trogodišnjim strukovnim programima stječete zanimanje,  mogućnost zapošljavanja i samozapošljavanja ili, uz polaganje državne mature,  mogućnost nastavka školovanja.

Pogledajte video materijale o pojedinim programima te o našem Učeničkom domu klikom na fotografiju!

Opća gimnazija

OPĆA GIMNAZIJA

THK, KUHAR, KONOBAR

INSTALATER GRIJANJA I

KLIMATIZACIJE

STOLAR

FRIZER

PRODAVAČ

Grafički tehničar

UČENIČKI DOM

ODLUKA O UPISU UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

Učenici se prijavljuju i upisuju elektroničkim načinom putem mrežne stranice Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole - www.upisi.hr