Ukratko o našoj školi

« Siječanj 2022 »

Vijesti iz Garešnice

NATJEČAJ ZA KRATKU PRIČU O DOMOVINSKOM RATU
Autor: Margareta Miloš, 24. 5. 2021.

Na treći po redu Javni poziv za dodjelu nagrade za kratku priču o Domovinskom ratu za učenike srednjih škola u Republici Hrvatskoj javio se i naš svestrani i marljivi gimnazijalac Rafael Kovač, mentor mu je bio nastavnik Ivan Dugandžić.

Vrednovanje kratkih priča obavilo je Povjerenstvo za vrednovanje, imenovano Odlukom ministra hrvatskih branitelja, u tri odvojena kruga. Kriteriji vrednovanja bili su: jezično-stilske vrijednosti, estetske vrijednosti, uspješnost interpretacije teme te autentičnost prijavljenog rada.

Popis svih nagrađenih i pohvaljenih priča, i njihove cjelovite tekstove, možete pronaći na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Priča našeg Rafaela dobila je pisanu pohvalu.

Ponosni čestitamo Rafaelu i njegovom mentoru!