Ukratko o našoj školi

Vijesti iz Doma

« Rujan 2021 »

NAŠA IZLOŽBA U GRADSKOJ KNJIŽNICI
Autor: Margareta Miloš, 13. 7. 2021.

Izložba učenica iz 2.GT i 3.G o garešničkim velikanima Mikeu Vuceliću i Ivi Robiću bila je vrlo zapažena i posjećena na Garešnica infinity Festivalu. Kako bi izložbu mogla pogledati i šira publika, ostvarena je suradnja između naše srednjoškolske knjižnice i Knjižnice i čitaonice „Đuro Sudeta“ Garešnica. Budući da se od 16. do 20. srpnja 1969. odvijala povijesna svemirska misija Apollo XI, tijekom koje su se ljudi spustili na Mjesec, prvi dio izložbe o Mikeu Vuceliću, koji je bio iznimno važan dio te misije, postavljen je u izlogu naše gradske knjižnice početkom srpnja, gdje će ostati do kraja mjeseca. Drugi dio izložbe o Ivi Robiću bit će postavljen, na istom mjestu, početkom kolovoza i bit će ju moguće pogledati do početka rujna.