« Studeni 2018 »

UVODIMO e-DNEVNIK
Autor: Margareta Miloš, 31. 8. 2015.

U tijeku su završne pripreme za uvođenje e-Dnevnika, aplikacije za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku, koji će osuvremeniti proces evidencije i praćenja nastave i učenika te unaprijediti suradnju s roditeljima.

e-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku.

Uz postojeće funkcionalnosti koje sada ima razredna knjiga u papirnatom obliku, aplikacija ima i dodanu vrijednost kroz sustav izvještaja koji omogućavaju analize pri pedagoškom praćenju i izradi izvještaja koji se pripremaju za sjednice nastavničkog vijeća. Na brz, jednostavan i pouzdan način razrednicima, nastavnicima i ravnateljima na ovaj se način omogućuje izrada različitih izvještaja o ocjenama i izostancima. Dodatna prednost je suzbijanje neovlaštenog unosa, ali i slučajeva krađe i nehotičnog ili namjernog uništavanja razredne knjige koji se ponekad javljaju školama.

Pristup aplikaciji imaju ravnatelji škola i djelatnici u pedagoškim službama. Predmetni nastavnici imaju pristup samo podacima o svom predmetu, dok razrednici imaju pristup svim podacima o učeniku svoga razreda.

Uspostavljen je i sustav obavještavanja roditelja o izostancima djece, tako da roditelji čije je dijete izostalo prethodnog dana, dobiju e-mail s informacijom s kojeg sata je dijete izostalo te zamolbu da se jave razredniku u terminu za informacije.

Izrađena je i aplikacija e-Dnevnik za učenike koja omogućava učenicima pregled ocjena, bilješki, izostanaka, lektira te raspored pisanih zadaća, koje su upisali nastavnici u e-Dnevnik sustav.

CARNet kontinuirano radi nadogradnje sustava, o čemu obavještava korisnike putem lista nastavnika i administratora, na koje su prijavljeni sa svojim adresama elektroničke pošte u sustavu AAI@Edu.hr (adrese elektroničke pošte oblika @skole.hr). Stoga je iznimno važno redovito praćenje elektoničke pošte kako bi svi korisnici bili u tijeku s eventualnim promjenama.

Izvor: http://www.carnet.hr/e-dnevnik

UPISI

LJETNI ROK UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

NAZIV PROGRAMA

BROJ UPISANIH

BROJ SLOBODNIH MJESTA

UPISNA KVOTA

OPĆA GIMNAZIJA

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  KOMERCIJALIST

KUHAR

KONOBAR

PRODAVAČ

STOLAR

FRIZER

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

UKUPNO

U Garešnici, 18. srpnja 2017. godine

NATJEČAJ za upis učenika u I. razred srednje škole i prijam u Učenički dom 2016./2017.