« Studeni 2017 »

UČENICI NA 20. PROSLAVI DANA GRADA
Autor: Margareta Miloš, 17. 1. 2017.

Na Svečanoj sjednici Gradskog vijeća, održanoj danas 17. siječnja 2017. godine u Hrvatskom domu, učenica IV. razreda opće gimnazije HELENA KOMUGOVIĆ primila je ZAHVALNICU GRADA GAREŠNICE kao najbolja učenica Srednje škole „August Šenoa“ Garešnica.

GRETA UĐBINAC, sada učenica I. razreda naše opće gimnazije, također je dobila ZAHVALNICU GRADA GAREŠNICE kao najbolja učenica Osnovne škole u protekloj godini.

Helena Komugović je učenica IV. razreda opće gimnazije.

Iskrena, poštena, uvijek spremna pomoći. Unatoč zdravstvenim poteškoćama, u trećem razredu je postigla odličan uspjeh. Helena je borac. Njena volja i predanost radu nadahnjuju.

Nekada štićenica, nakon dugog i trnovitog puta liječenja, danas je aktivna članica volonterka Udruge "Jak kao Jakov" koja pomaže djeci oboljeloj od malignih bolesti koja se liječe na Dječjoj hematologiji i onkologiji KBC-a Rebro.

Uz sve školske obaveze, organizirala je akciju Volonterska srijeda u koju su se u protekle tri školske godine uključili brojni učenici i nastavnici.

U trenutku kada je popularnost virtualnih prijatelja i društvenih mreža velika, njezin poticaj predstavlja sve vrijednosti stvarnog doživljaja ljudi i svijeta oko nas.

Potaknula je ono dobro, plemenito u svima koji su u školi radili s njom, ali i u onima koji su pomogli svojim donacijama. Svojim nam je primjerom pokazala i potaknula nas da učinimo pozitivnu promjenu. Jednom riječju ona je naša inspiracija.

UPISI

LJETNI ROK UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

NAZIV PROGRAMA

BROJ UPISANIH

BROJ SLOBODNIH MJESTA

UPISNA KVOTA

OPĆA GIMNAZIJA

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  KOMERCIJALIST

KUHAR

KONOBAR

PRODAVAČ

STOLAR

FRIZER

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

UKUPNO

U Garešnici, 18. srpnja 2017. godine

NATJEČAJ za upis učenika u I. razred srednje škole i prijam u Učenički dom 2016./2017.
UVJETI ZA PRIJAM UČENIKA U UČENIČKE DOMOVE