« Rujan 2017 »

Ovaj mjesec: 2095
Vijesti iz Garešnice
OBILJEŽILI SMO DAN SIGURNIJEG INTERNETA
Autor: Margareta Miloš, 7. 2. 2017.

Danas je Dan sigurnijeg interneta. Naši su ga učenici obilježili predavanjem i rješavanjem kviza na nastavi Informatike. Detaljnije o obilježavanju pročitajte na stranicama Centra za sigurniji internet.

Naši informatičari savjetuju:

Sve popularnije društvene mreže otvorile su vrata i prevarantima. Naime, takve nas stranice potiču na otkrivanje osobnih podataka te razmjenu informacija i fotografija putem interneta. No, treba biti na oprezu jer što više informacija otkrijete o sebi, to ste podložniji napadima i prijevarama. Savjetujemo vam da budete iznimno oprezni prilikom otkrivanja osobnih podataka, zaštite svoj identitet - za svaki račun i aplikaciju koristite drugi PIN i lozinku, ne koristite korisnička imena koja su očita i koja se lako pamte, nikada na internetu ne ostavljajte osobne podatke poput telefonskih brojeva, datuma rođenja ili osobnih podataka te redovito ažurirajte antivirusni program i postavke vatrozida na računalu.

Fotografije pogledajte na školskom Facebooku: Sš August Šenoa Garešnica

UPISI

LJETNI ROK UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

NAZIV PROGRAMA

BROJ UPISANIH

BROJ SLOBODNIH MJESTA

UPISNA KVOTA

OPĆA GIMNAZIJA

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  KOMERCIJALIST

KUHAR

KONOBAR

PRODAVAČ

STOLAR

FRIZER

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

UKUPNO

U Garešnici, 18. srpnja 2017. godine

OBILJEŽILI SMO DAN SIGURNIJEG INTERNETA
Autor: Margareta Miloš, 7. 2. 2017.

Naši informatičari savjetuju:

Fotografije pogledajte na školskom Facebooku: Sš August Šenoa Garešnica

NATJEČAJ za upis učenika u I. razred srednje škole i prijam u Učenički dom 2016./2017.
UVJETI ZA PRIJAM UČENIKA U UČENIČKE DOMOVE