preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 116907
Ovaj mjesec: 2062
Danas: 51
Vijesti iz Garešnice
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NATJECANJA UČENIKA
Autor: Margareta Miloš, 25. 2. 2017.

     Naši su se učenici i ove školske godine natjecali na školskoj razini iz deset općeobrazovnih predmeta te u struci: turističko-hotelijerski komercijalisti, kuhari, stolari i frizeri. Zavidan broj učenika pozvan je na višu razinu natjecanja.

     Čestitamo svima na dosad ostvarenim rezultatima te želimo puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

Detaljnije informacije pročitajte klikom na OPŠIRNIJE.


        Ostvarivši zapažene rezultate, najbolji su pozvani na županijsku razinu natjecanja:

1. Lidrano - Nika Kozmač, I.G, Slađana Rajčević, III.G i Mirna Mandić, IV.G,

2. Geografija - David Raić, I.G, Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

3. Informatika - Tomislav Marenić, I.G,

4. Engleski jezik - Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

5. Fizika - David Raić, I.G i Vjekoslav Bambir, I.G,

6. Hrvatski jezik - Vjekoslav Bambir, I.G, Ivana Sertić, II.G i Sara Hinić, III.G,

7. Povijest - Ivan Havliček, I.G, Jakov Marenić, II.G i Barbara Havliček, III.G,

8. Kemija - Luka Baretić, I.G i Korina Vrban, I.G,

9. Vjeronauk - Ana Bambir, III.G, Barbara Puhović, III.G, Ella Začkaj, III.G i             Lucija-Ana Rajčević, III.H

 

Školsko-sportsko društvo "Sokol":

Mali nogomet - djevojke

Kros - mladići i djevojke

Atletika - mladići i djevojke

 

Gastro 2017. - Međužupanijsko natjecanje učenika u ugostiteljskim programima:

Anamarija Faletar, IV.H, Tena Finzir, IV.H, Mateo Savković, III.KN, Matea Vuksanović, III.K i Elizabeta Sabo, II.K

 

Međužupanijisko natjecanje učenika frizera: Irena Kulhavi, III.F i Marija Stjepanek, III.F

 

Državno natjecanje učenika stolara: Ivan Bačeković, III.D





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
UPISI

    LJETNI ROK UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

 NAZIV PROGRAMA

BROJ UPISANIH

BROJ SLOBODNIH MJESTA

UPISNA KVOTA

 OPĆA GIMNAZIJA

20

0

20

 GRAFIČKI TEHNIČAR

10

14

24

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  KOMERCIJALIST

24

0

24

 KUHAR

20

0

24

 KONOBAR

9

7

16

 PRODAVAČ

4

11

15

 STOLAR

9

0

9

 FRIZER

18

2

20

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

7

1

8

 UKUPNO

121

35

160

 

          U Garešnici, 18. srpnja 2017. godine

                                                                                                                    

NOVI PROGRAM

NOVI PROGRAM

ZANIMANJE

GRAFIČKI TEHNIČAR

 

Srednje obrazovanje za grafičkog tehničara traje 4 godine.

 

  • Osiguran smještaj u  Učeničkom domu
  • Osigurana praktična nastava u tvrtki Bakrotisak d.d.
  • Mogućnost nastavka školovanja uz stipendiranje najboljih učenika

Iskoristite mogućnost kvalitetnog smještaja u Učeničkom domu i prednosti koje pruža mali grad: blizina škole, Učeničkog doma i mjesta obavljanja praktične nastave.

Prijave za program grafičkog tehničara su otvorene u aplikaciji Upisi.hr do 10. srpnja u 12.00 sati. Svi učenici koji žele upisati ovaj program trebaju ga označiti kao 1. prioritet.
 

Naši programi

     Učenici se za zanimanja kuhar, konobar, frizer, instalater grijanja i klimatizacije i stolar upisuju po KLASIČNOM modelu prema kojem jedan dio praktične nastave pohađaju u školskim radionicama i praktikumima, a drugi dio kod obrtnika. Stoga svaki učenik mora sklopiti ugovor o praktičnoj nastavi s obrtom ili trgovačkim društvom, ali obrt ili trgovačko društvo ne mora imati licencu.

     Klikom na fotografije pogledajte promidžbene video materijale obrazovnih programa i Učeničkog doma naše škole.

           
                  

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NATJECANJA UČENIKA
Autor: Margareta Miloš, 25. 2. 2017.

     Naši su se učenici i ove školske godine natjecali na školskoj razini iz deset općeobrazovnih predmeta te u struci: turističko-hotelijerski komercijalisti, kuhari, stolari i frizeri. Zavidan broj učenika pozvan je na višu razinu natjecanja.

     Čestitamo svima na dosad ostvarenim rezultatima te želimo puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

Detaljnije informacije pročitajte klikom na OPŠIRNIJE.


        Ostvarivši zapažene rezultate, najbolji su pozvani na županijsku razinu natjecanja:

1. Lidrano - Nika Kozmač, I.G, Slađana Rajčević, III.G i Mirna Mandić, IV.G,

2. Geografija - David Raić, I.G, Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

3. Informatika - Tomislav Marenić, I.G,

4. Engleski jezik - Jakov Marenić, II.G i Leon Kuserbanj, IV.G,

5. Fizika - David Raić, I.G i Vjekoslav Bambir, I.G,

6. Hrvatski jezik - Vjekoslav Bambir, I.G, Ivana Sertić, II.G i Sara Hinić, III.G,

7. Povijest - Ivan Havliček, I.G, Jakov Marenić, II.G i Barbara Havliček, III.G,

8. Kemija - Luka Baretić, I.G i Korina Vrban, I.G,

9. Vjeronauk - Ana Bambir, III.G, Barbara Puhović, III.G, Ella Začkaj, III.G i             Lucija-Ana Rajčević, III.H

 

Školsko-sportsko društvo "Sokol":

Mali nogomet - djevojke

Kros - mladići i djevojke

Atletika - mladići i djevojke

 

Gastro 2017. - Međužupanijsko natjecanje učenika u ugostiteljskim programima:

Anamarija Faletar, IV.H, Tena Finzir, IV.H, Mateo Savković, III.KN, Matea Vuksanović, III.K i Elizabeta Sabo, II.K

 

Međužupanijisko natjecanje učenika frizera: Irena Kulhavi, III.F i Marija Stjepanek, III.F

 

Državno natjecanje učenika stolara: Ivan Bačeković, III.D





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
NATJEČAJ za upis učenika u I. razred srednje škole i prijam u Učenički dom 2016./2017.
UVJETI ZA PRIJAM UČENIKA U UČENIČKE DOMOVE
preskoči na navigaciju