« Studeni 2017 »

REGIONALNI GASTRO 2017.
Autor: Margareta Miloš, 27. 2. 2017.

Na regionalnom natjecanju Gastro 2017., sudjelovalo je pet naših učenika. Natjecanje je održano na tri lokacije: u Srednjoj školi Stjepana Sulimanca u Pitomači, Turističko-ugostiteljskoj i prehrambenoj školi Bjelovar i Strukovnoj školi Virovitica.

U Pitomači je Tena Finzir, IV.H, pod mentorstvom Hrvoja Milinkovića, osvojila 2. mjesto u disciplini Priprema barskih mješavina te se time plasirala na državno natjecanje koje će u ožujku biti održano u Crikvenici. Elizabeta Sabo, II.K, pod mentorstvom Danijele Crnjak Andri, natjecala se u disciplini Priprema hladnog slanog izloška i osvojila 5. mjesto.

U Bjelovaru se Anamarija Faletar, IV.H, natjecala u disciplini Poslovanje recepcije hotela i osvojila 4. mjesto. Mentor je Silvije Kramarić.

U Virovitici se natjecalo dvoje naših učenika.  Matea Vuksanović, III.K, pod mentorstvom Dominika Ptičara, natjecala se u disciplini Pripremanje menija i osvojila 8. mjesto, a Mateo Savković, III.KN, pod mentorstvom Ivana Pavleka, natjecao se u disciplini Posluživanje menija te osvojio 7. mjesto.

Čestitamo svima na postignutim rezultatima, posebno Teni kojoj želimo puno sreće i uspjeha u Crikvenici!

Fotografije pogledajte na školskom Facebooku: Sš August Šenoa Garešnica

UPISI

LJETNI ROK UPISA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

NAZIV PROGRAMA

BROJ UPISANIH

BROJ SLOBODNIH MJESTA

UPISNA KVOTA

OPĆA GIMNAZIJA

TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  KOMERCIJALIST

KUHAR

KONOBAR

PRODAVAČ

STOLAR

FRIZER

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

UKUPNO

U Garešnici, 18. srpnja 2017. godine

NATJEČAJ za upis učenika u I. razred srednje škole i prijam u Učenički dom 2016./2017.
UVJETI ZA PRIJAM UČENIKA U UČENIČKE DOMOVE