« Studeni 2019 »

TJEDAN U ZNAKU HRANE I KUHARA
Autor: Margareta Miloš, 20. 10. 2017.

Cijeli protekli tjedan bio je u znaku Svjetskog dana hrane koji se obilježava 16. listopada. Učenice IV. razreda turističko-hotelijerskih komercijalista izradile su poučan pano s piramidom zdrave prehrane.

Danas, na Svjetski dan kuhara, učenici II. razreda koji su danas imali praktičnu nastavu u našem praktikumu, obilježili su svoj dan spravljajući jela hrvatske nacionalne kuhinje. U duhu prijateljstva i suradnje učenici II. razreda konobara su postavili izložbeni stol na kojem su kuhari predstavili svoje uratke te su pripremili prigodne bezalkoholne barske mješavine da počaste svoje kolege.

Fotografije pogledajte na Facebooku: SŠ August Šenoa Garešnica