« Studeni 2019 »

OBAVIJEST UČENICIMA
Autor: Margareta Miloš, 12. 4. 2019.

S ciljem razvijanja učeničkih kompetencija po programima, u poticajnom okruženju za učenje, korištenjem novih pristupa i metoda učenja, načina rada i metoda vrednovanja utemeljenih na smjernicama eksperimentalnog programa „Škola za život“, Škola ove godine organizira projektne tjedne kroz drugačiju, radioničku organizaciju nastave usmjerenu na rješavanje problema.

Popis radionica za drugi projektni tjedan će biti objavljen na oglasnoj ploči za učenike u ponedjeljak 15. travnja 2019., a odabir i upis u radionice bit će u utorak i srijedu - 16. i 17. travnja 2019. godine.

Popis radionica možete pogledati klikom ovdje!