« Studeni 2019 »

ISTRAŽIVANJE U II. RAZREDU FRIZERA
Autor: Margareta Miloš, 12. 4. 2019.

U sklopu istraživanja učenika frizera pod nazivom "U kakvom je stanju tvoja koža?", koji provodi Jedinica za medicinu rada i okoliša Instituta za medicinska istraživanja i medicinu rada u Zagrebu, danas je provedeno redovito godišnje praćenje stanja kože učenika II. razreda frizera, koji su od prošle školske godine uključeni u projekt.

Ispitivačice su zaključile kako je stanje kože naših učenika dobro, što ukazuje da se dobro štite, odnosno da se provode sve potrebne mjere zaštite na radu tijekom realizacije praktične nastave. Iduće, ujedno i završno praćenje bit će provedeno krajem III. razreda srednje škole.