« Rujan 2020 »

Vijesti iz Garešnice

ŽUPANIJSKA ZAVRŠNICA U RUKOMETU ZA MLADIĆE SREDNJIH ŠKOLA
Autor: Margareta Miloš, 12. 4. 2019.

Županijska završnica u rukometu za mladiće srednjih škola održana je u srijedu, 10. travnja 2019., u našoj Školsko-sportskoj dvorani. Natjecale su se četiri ekipe: ŠŠD „Medicinar“, Medicinska škola Bjelovar; ŠŠD „Trgokomerc“, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar; ŠŠD „Tehničar“, Tehnička škola Daruvar i ŠŠD „Sokol“, Srednja škola „August Šenoa“ Garešnica. Na državnoj završnici koja će se održati u Poreču, od 4. do 6. svibnja 2019., našu skupinu predstavljat će pobjednici natjecanja - naši učenici - ŠŠD „Sokol“ Srednje škole „August Šenoa“ Garešnica.

Čestitamo pobjednicima i njihovom treneru Jozi Sušiloviću te im želimo puno sreće i uspjeha na državnoj završnici!