« Studeni 2019 »

STRUČNA PRAKSA U PLAVOJ LAGUNI
Autor: Margareta Miloš, 30. 4. 2019.

Naši učenici ugostitelji, njih šesnaestero iz II. i III. razreda kuhara, II. razreda konobara te II., III. i IV. razreda turističko-hotelijerskih komercijalista, bili su tijekom proljetnih praznika deset dana na stručnoj praksi u restoranima i kuhinjama hotela Plave lagune u Umagu. Jedan je to od važnih načina stručnog usavršavanja učenika, a stečeno iskustvo će im zasigurno koristiti i pomoći u daljnjem učenju i radu.