« Studeni 2019 »

UPISI U 1. RAZRED
Autor: Margareta Miloš, 28. 6. 2019.

Budući da su elektroničkim putem preko mrežne stranice: www.upisi.hr započele prijave obrazovnih programa, podsjećamo da Natječaj i uvjete za upis u programe/zanimanja koje nudi naša škola možete pronaći u lijevom padajućem izborniku Upis u 1. razred. Prijave obrazovnih programa traju do 10. srpnja 2019.

Osim toga, naglašavamo kako je za sve učenike u programu GRAFIČKI TEHNIČAR osigurana praktična nastava u tvrtki Bakrotisak d.d.

Za upis u prvi razred programa STOLAR troškove liječničkog pregleda i liječničke svjedodžbe snosi Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Bjelovar. Također, napominjemo da poduzeće Prima mobilis d.o.o. nudi 8 stipendija za učenike u programu stolar u iznosu od 500,00 kn mjesečno.

Za detaljnije informacije o pojedinom programu/zanimanju u izborniku Obrazovni sektori pogledajte nastavne planove i programe te video materijale.

Za sve učenike iz udaljenijih mjesta, koji se upišu u prvi razred, osiguran je smještaj u Učeničkom domu. Upisi u Učenički dom odvijat će se paralelno s upisom u školu.