« Rujan 2020 »

Vijesti iz Garešnice

PROGRAM PROFESIONALNE ORIJENTACIJE I INFORMIRANJA
Autor: Margareta Miloš, 25. 10. 2019.

Predstavnica turističke grupacije Plava laguna danas je učenicima ugostiteljskih smjerova naše škole prezentirala mogućnosti koje im se nude unutar ove velike turističke kompanije. Učenicima je ponuđena mogućnost stipendiranja, obavljanja stručne prakse te sezonskog zaposlenja u hotelima, apartmanima i kampovima u Poreču i Umagu koji posluju u sklopu grupacije.

Svi učenici zainteresirani za neku od navedenih mogućnosti trebaju se javiti voditelju Praktične nastave Ivanu Pavleku.