« Veljača 2020 »

Ukupno: 197377
PREDAVANJE O ZAŠTITI PRAVA POTROŠAČA
Autor: Margareta Miloš, 30. 10. 2019.

U organizaciji Udruge za zaštitu prava potrošača Garešnica, jučer su predstavnici HAKOM-a održali predavanje za učenike na kojem su ih upoznali s pravima potrošača korisnika telekomunikacijskih usluga u svjetlu izmjena odredbi iz Pravilnika o načinu i uvjetima obavljanja djelatnosti elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga, kojima se podrobnije uređuje tržište elektroničkih komunikacijskih usluga u Republici Hrvatskoj, a koje vrijede od 1. kolovoza 2019. godine.

Učenici gimnazijalci, turističko-hotelijerski komercijalisti, kuhari i konobari imali su se tako priliku upoznati s pravima koja imaju kao korisnici telekomunikacijskih usluga, neovisno o operateru čije usluge koriste.