« Rujan 2020 »

Vijesti iz Garešnice

DAN SIGURNIJEG INTERNETA 2020.
Autor: Margareta Miloš, 11. 2. 2020.

Svake godine, drugog dana drugog tjedna drugog mjeseca, udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske komisije organizira Dan sigurnijeg interneta kojemu je cilj poticanje i promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe informacijske i komunikacijske tehnologije među djecom i mladima.

Naši učenici iz prvog razreda grafičkih tehničara, zajedno s nastavnikom Vuicom, sudjelovali su u webinaru koji je organizirala i provela zagrebačka Industrijska strojarska škola, u suradnji s Gimnazijom Vukovar. Webinar je bio namijenjen učenicima srednjih škola, a uključivao je predavanje te kvizove i međusobnu suradnju putem pametnih telefona.