« Rujan 2020 »

Vijesti iz Garešnice

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA
Autor: Margareta Miloš, 13. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

kako smo već objavili, nastava se u Srednjoj školi „August Šenoa“ Garešnica neće odvijati u idućih 14 dana, što znači da učenici ne pohađaju ni praktičnu nastavu kod poslodavca.

Prema trenutno važećoj obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja Učenički dom, koji djeluje u sastavu naše škole, će osigurati daljnje korištenje usluga smještaja i prehrane za učenike koji imaju potrebu ostati u Učeničkom domu u tom vremenu. Mole se učenici i roditelji da o potrebi eventualnog korištenja usluga Učeničkog doma u tom razdoblju obavijeste svoje odgajatelje.

Nastava će se u iduća dva tjedna za učenike organizirati kroz tzv. virtualne razrede koji su novost svima nama. Zbog tehničkih poteškoća, virtualni razredi su još u postupku izrade. Čim budu formirani, škola će objaviti popis linkova za pristup učenika njegovom virtualnom razredu.