« Siječanj 2021 »

LJEKOVITO BILJE U FRIZERSTVU
Autor: Margareta Miloš, 27. 11. 2020.

U virtualnoj izložbi donosimo presjek aktivnosti učenica trećeg razred frizera - izbor iz praktičnih radova - herbarija koje su učenice napravile za predmet Primijenjena kemija, pod mentorstvom profesorice Snježane Pavelić Zajec. U herbarijima  su prikupile ljekovito bilje iz svog neposrednog okruženja koje se koristi u frizerstvu.

Samo se treba osvrnuti oko sebe - zdravlje i ljepota su u prirodi oko nas.

Kroz virtualnu izložbu Ljekovito bilje u frizerstvu uživajte u radovima naših marljivih učenica!

P.S. Uključite zvučnike, jer izložba ima glazbenu pozadinu. Ako neće krenuti od prve, kad izložba započne, vratite ju na početak, od druge uvijek ide 🙂.