preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login

QR code

Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 229064
Ovaj mjesec: 3363
Danas: 10
Vijesti iz Garešnice
 
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Informacije - nastavnici
Autor: Ivan Biro, 11. 10. 2013.

Red.br.

 Prezime i ime nastavnika

 Dan u tjednu

 Vrijeme informacija

1.

 Androić Hanžić, Vesna

 petak

----------

zadnji četvrtak u mj.

8.50 - 9.35

2.

 Baier, Tomislav

 petak 9.40 - 10.25

3.

 Batinić, Suzana

 ponedjeljak

8.50 - 9.35

4.

 Biro, Ivan

 četvrtak

16.40 - 17.25

5.

 Cegledi, Nives

 ponedjeljak

12.20 - 13.05

6.

 Damjanović, Zdravko

 ponedjeljak

9.40 - 10.25

 7.  Girandon, Sanja

 petak

----------

1. ponedjeljak u mj.

 10. 40 - 11.25

----------

17.30 - 18.15

8.

 Golubić, Ivica

 četvrtak 11.30 - 12.15
9.

 Juretić, Vesna

 ponedjeljak 14.00 - 14.45

10.

 Kasaš, Nikša

 ponedjeljak

11.30 - 12.15

11.

 Kelečić, Robert

 srijeda

16.40 - 17.25

12  Kermeci, Ankica

 ZAMJENA Ivan Dugandžić

 utorak  14.00 - 14.45
13.

 Klobučar, Andreja

 srijeda 11.30 - 12.15

14.

 Kovačević, Darko

 četvrtak

14.00 - 14.45

15.

 Kramarić, Silvije

 utorak

12.20 - 13.05

16.

 Krušić, Goran

 četvrtak

15.50 - 16.35

17.

 Lauš, Đurđa

 srijeda

18.15 - 19.05

18.

 Lebinac Božo, Martina

 srijeda 15.50 - 16.35

19.

 Martinović, Mario

 četvrtak

14.50 - 15.35

20.

 Matanić, Vedran

 četvrtak 14.00 - 14.45
21.

 Meral, Željana

   
22.  Miletić, Marina

 četvrtak

15.50 - 16.35

23.

 Milinković, Hrvoje

 ponedjeljak 16.40 - 17.25

24.

 Miroslavić Komugović, Adriana

 srijeda

14.00 - 14.45

25.

 Mohnar, Ivona

 srijeda

14.00 - 14.45

26.

 Obajdin, Ana

   

27.

 Opalički, Ivan

 ponedjeljak

9.30 - 10.25

28.

 Ozimec, Dario

 ponedjeljak

11.30 - 12.15

29.

 Pavelić Zajec, Snježana

 srijeda

14.00 - 14.45

30.

 Pavlek, Ivan

 utorak

15.50 - 16.35

31.

 Pejić Popović, Maja

 ponedjeljak 14.00 - 14.45

32.

 Pleša, Nikola

 četvrtak

15.50 - 16.35

33.

 Prekrat, Marija

 utorak

14.00 - 14.45

34.

 Ptičar, Dominik

 utorak

14.50 - 15.35

35.

 Rupnik, Jerka

 ZAMJENA

   
36.

  Rupnik, Jerka

 ZAMJENA Pinter Kudeljnjak,   Ivana

   
37.

 Schmidt, Diana

 ponedjeljak

----------

utorak

12.15 - 13.00

----------

16.00 - 16.40

38.

 Starčević, Đurđica

 četvrtak

12.20 - 13.05

39.

 Starčić, Tomislav

 srijeda  14.50 - 15.35

40.

 Sušilović, Jozo

 srijeda

11.30 - 12.15

41.

 Štandar, Nataša

 ponedjeljak

----------

četvrtak

12.20 - 13.00

----------

15.50 - 16.35

42.

 Štor, Majana

 

 

 43.

 Tomasović, Tamara

 ponedjeljak  14.00 - 14.45
44.

 Torčić, Ivan

 srijeda 14.50 - 15.35
45.  Turić, Marija  utorak 11.30 - 12.15
46.

 Vozdecki, Tara

 ponedjeljak

----------

  1. ponedjeljak u mj.

14.00 - 14.45

----------

15.35 - 16.20

47.

 Vuga, Maja

 ponedjeljak

----------

1. četvrtak u mj.

14.00 - 14.45

----------

16.35 - 17.25

48.

 Vuica, Marijan

 četvrtak

----------

 po dogovoru mailom

11.30 - 12.15

 

marijan.vuica1@skole.hr

49.

 Weisser, Boris

 ponedjeljak

8.50 - 8.35

50.

 Žvan, Marijana

 petak

15.00 - 15.45






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju