« Travanj 2022 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Postignuća učenika
Županijska natjecanja i smotre
Matematika: | Ivana Đuričić, II.G – 1. mjesto |
Josip Turić, I.G – 2. mjesto | |
Marina Horvat, I.G – 4. mjesto | |
Mentorica: Marija Turić | |
Informatika: | Dominik Ostroški, III.G – 1. mjesto |
Mentor: Ivan Biro | |
LiDraNo 2013.: | Antonela Bosilj, I.G - literarni uradak predložen za Državnu smotru |
Mentor: Zvonko Farago | |
Povijest : | Luka Slivar, I.G – 1. mjesto |
Petar Havliček, II.G – 1. mjesto | |
Hana Fiala, IV.G – 1. mjesto | |
Mentorica: Milka Prodanić | |
Logika: | Dominik Ostroški, III.G – 1. mjesto |
Dajana Ravlija, IV.G – 3. mjesto | |
Mentor: Goran Lojkić | |
Filozofija: | Anamaria Macanović, IV.G – 3. mjesto |
Mentorica: Jerka Pedisić | |
Biologija: | Marko Lagančić, III.G – 1. mjesto |
Marina Horvat, I.G – 2. mjesto | |
Samostalni istraživački rad: „Utjecaj inhalata za „snifanje“ na kulturu praživotinja i kulturu pivskog kvasca“ - Josipa Čabraja i Silvija Mrkonja – II.G, predložen za Državno natjecanje | |
Mentorica: Đurđa Đurđević | |
Engleski jezik: | Marko Šplichal, II.G – 2. mjesto |
Mentorica: Martina Terranova | |
Geografija: | Alen Polović, II.G – 3. mjesto |
Lucija Bajević, III.G – 2. mjesto | |
Daria Divjak, IV.G – 6. mjesto | |
Mentor: Ivan Tomljenović | |
ŠŠD „Sokol“: Županijsko natjecanje u krosu za djevojke – 1. mjesto | |
Josipa Štavalj – II.G, Josipa Sušilović – III.G, Daria Divjak – IV.G, Samanta Kovačević – IV.G
|
|
Mentor: Ivica Golubić | |
Međužupanijska natjecanja |
|
Međužupanijska vjeronaučna olimpijada: | |
Ivana Klarić, I.G, Anita Bambir, II.H, Josipa Čabraja, II.G, Magdalena Batinić, II.G – 2. mjesto | |
Mentorica: Adriana Miroslavić Komugović | |
Frizeri: | Ana Marija Mijota, III.F - 4. mjesto |
Mentorica: Marijana Kožar | |
GASTRO 2013: | Priprema hladnog slanog izloška: Monika Sandrin, III.K - 4. mjesto |
Mentorica: Đurđa Lauš | |
Poslovanje recepcije hotela: | Matija Mikuleta, IV.H - 4. mjesto |
Mentor: Silvije Kramarić | |
Posluživanje menu-a: | Martina Matošević, IV.H - 6. Mjesto |
Mentor: Ivan Pavlek | |
Pripremanje menu-a: | Stephani Mlinarić, IV.H - 7. Mjesto |
Mentor: Dominik Ptičar | |
Poluzavršnica Državnog prvenstva |
|
ŠŠD „Sokol“: Poluzavršno natjecanje Državnog prvenstva skupine „ Centar“ u krosu za osnovne i srednje škole – djevojke - 1. mjesto | |
Josipa Štavalj – II.G, Josipa Sušilović – III.G, Daria Divjak – IV.G, Samanta Kovačević – IV.G | |
Mentor: Ivica Golubić | |
Državna natjecanja | |
Povijest: | Hana Fiala, IV.G - 1. mjesto |
Petar Havliček, II.G - 2. mjesto | |
Luka Slivar, I.G - 6. mjesto | |
Mentorica: Milka Prodanić | |
Biologija: | Marko Lagančić, III.G - 1. mjesto |
Samostalni istraživački rad: „Utjecaj inhalata za „snifanje“ na kulturu praživotinja i kulturu pivskog kvasca“ - Josipa Čabraja i Silvija Mrkonja, II.G – 8. mjesto | |
Mentorica: Đurđa Đurđević | |
Natjecanje učenika srednjih škola za najkreativnijeg stolara - Ambienta 2012.: | Antun Berišić, III.D - 3. mjesto |
Mentor: Goran Krušić | |
ŠŠD „Sokol“: Državno prvenstvo školskih sportskih društava 2012./2013. - srednje škole / kros - djevojke - 4. mjesto | |
Josipa Štavalj – II.G | |
Josipa Sušilović – III.G | |
Daria Divjak – IV.G | |
Samanta Kovačević – IV.G | |
Mentor: Ivica Golubić | |
Logika: | Dominik Ostroški, III.G - 11. mjesto |
Mentor: Goran Lojkić | |