preskoči na sadržaj

Srednja škola "August Šenoa" Garešnica

Login
QR code

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 10. 2013.

Ukupno: 117192
Ovaj mjesec: 2347
Danas: 15
Školska godina 2014./2015.

Postignuća učenika

Županijska natjecanja

Matematika:      Ivana Đuričić, IV.G – 1. mjesto

                         Josip Turić, III.G – 3. mjesto
   
                         Mentorica: Marija Turić
   
   
Povijest:           Barbara Havliček, I.G - 1. mjesto

                         Luka Slivar, III.G – 1. mjesto 

                         Petar Havliček, IV.G – 1. mjesto
   
                         Mentorica: Milka Prodanić
   
   
Filozofija:         Emilia Fiala, IV.G – 1. mjesto
   
                        Mentor: Goran Lojkić

 

ŠŠD „Sokol“:     Kros - djevojke - 1. mjesto

                         Stolni tenis - djevojke - 2. mjesto

                         Rukomet - djevojke - 3. mjesto

                         Atletika - djevojke - 3. mjesto

                         Mentori: Ivica Golubić i Jozo Sušilović

 

Natječaj za likovne, literarne i video/foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta, te djece i mladih sa posebnim potrebama DUZS na županijskoj razini za školsku 2014./2015. godinu na temu katastrofa i snaga zaštite i spašavanja u kategoriji foto radova učenika srednjih škola – IV.H, Josipa Kelava

                         Mentorica: Majana Štor

 

Engleski jezik:  Marko Šplichal, IV.G - 2. mjesto

                         Mentorica: Martina Terranova

 

Geografija:       Sara Hinić, I.G - 2. mjesto

                         Josip Turić, III.G - 2. mjesto

                         Alen Polović, IV.G - 3. mjesto

                         Mentorica: Vesna Androić Hanžić

 

Kemija:            Mihael Devčić, I.G - 2. mjesto

                        Mentorica: Đurđica Starčević


   
Logika:             Eva Marija Banaj, III.G – 3. mjesto
   
                         Mentor: Goran Lojkić

 

Vjeronauk:        Ekipno - 3. mjesto

                         Mentor: Matija Brlić

           

Međužupanijska natjecanja

   
Frizeri:             Iva Drašner, III.F - 2. mjesto

                        Valentina Kadliček, III.F - 5. mjesto
   
                        Mentorica: Marijana Žvan

 

Redionalna Domijada: kategorija Skulptura - 1. mjesto

                                      Filip Katušić, III.K

                                      Mijo Radić, III.K

                                      Voditeljica: Irena Brleković

 

Državna natjecanja  
   
Povijest:           Barbara Havliček, I.G - 5. mjesto

                        Luka Slivar, III.G – 7. mjesto 

                        Petar Havliček, IV.G – 3. mjesto
   
                        Mentorica: Milka Prodanić


   
Filozofija:          Emilia Fiala, IV.G – 13. mjesto
   
                        Mentor: Goran Lojkić   
   

Frizeri:             Iva Drašner, III.F - 2. mjesto

                       Mentorica: Marijana Žvan

 

Stolari:             Josip Fezi, III.D - 3. mjesto
   
                       Mentor: Goran Krušić
   
   

ŠŠD „Sokol“:     Kros - djevojke - 14. mjesto

                        Mentor: Ivica Golubić
  
   
Domijada 2015.: kategorija Skulptura - 1. mjesto

                                      Filip Katušić, III.K

                                      Mijo Radić, III.K

                                      Voditeljica: Irena Brleković

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju